Hollanda kargo

Hollanda kargo

Hollanda kargo
Hollanda kargo

Hollanda kargo da sınır tanımıyoruz ve ertesi gün teslimat ile farkımızı ortaya koyuyoruz.
Tekstil,plastik,gıda ,hammedde ,kişisel eşya ya kadar aklınıza gelebilcek her türlü eşyanın
taşımasını deniz, hava, kara yolu olarak isteğine bağlı şekilde yapıyoruz.
Hollanda uçak kargo için havayolu taşımasında fiyat vermek için enxboyxyükseklik ve kilo bilgisi
baz alınır ve hacmi yüksek olan kargollar hacim üzerinden fiyatlandırılır.
Hollanda hava kargo için hacim hesaplaması enxboyxyükseklik çarpılır ve 5000 e bölünün çıkan
sonuç hollanda kargo fiyatı için kilo yerine geçer.Hollanda uçak kargo 1 yada 2 iş gününde
adrese teslim edilir ekonomik hollanda kargo tercihi ise fiyat olarak daha uygundur fakat
teslimat süresi 3/5 iş günü arasında değişmektedir.Hollanda uçak kargo gönderilerinizde dikkat
etmeniz gereken unsurlar kişisel eşyaların içerisinde parfüm oje yada aseton gibi alkol
içeren yanıcı maddeleri bulundurmanızı tavsiye etmiyoruz.Hollanda hava kargo da gıda gönderi
leriniz de gıda sertifikasını önceden atmanız ve havayolundan onay aldıkdan sonra çıkışını
sağlayabiliriz.Aynı zamanda hollanda kargo tehlikeli madde gönderilerinizde yine aynı şekilde
msds evrağını tarafımıza iletmeniz ve onay alım sürecinden geçmeniz gerekmektedir.

Numune gönderilerinde gidecek olan malzemeler proforma ile çıkış yapar proforma da ürünlerin ayrıntılı bilgileri ve gerçek değerleri yansıtılması gideceği ülke gümrüğünde malınızı rahat çekmenizi sağlar.
Numune gönderilerinde Türkiye den çıkışda herhangi bir gümrük işlemi yapılmaz gidecek olan ürün gümrüksüz bedelsiz olarak gönderilir fakat gönderilen ülke gümrüğünde alıcıya gümrük masrafı çıkartılabilir ve bundan taşıma firması sorumlu değildir tamamen ülke gümrüğünün oradaki alıcıya çıkardığı masrafdır.

Yurtdışı acil kargo ile ihracat gönderileriniz için özellikle ağır tonajlı yüklerde önceden rezervasyon yapılması daha sağlıklıdır.Aksi taktirde uçaklarda yer kalmaması durumu ile karşılaşabilirsiniz.Acil uçak kargo ihracatlarında Türk havayollarının tüm (IATA ) acenteleri ile direkt olarak iş birliği içerisindeyiz.

İlk defa ihracat yapılacak ise Gümrük idaresine ve ihracatçılar birliğine kayıt olunması şarttır.Gerek ihracatçı gerekse ithalatçının bulundukları ülke kanunlarına göre bu yetkiye sahip olmaları ihraç ve ithalat belgelerinin bulunması gerekir. ( Türkiye deki firma için ihraç karşı ülke için ithalat belgeleri..)

ABD UÇAK KARGO

ABD UÇAK KARGO

ABD Uçak Kargo ile dünyanın 254 ülkesine en hızlı şekilde uçak kargo ile kapıdan kapıya teslimat yapılmaktadır.Zarf, koli, ebatlı, hacimli gibi gönderilerinizi haftanın 7 günü 24 saat uzman personelimiz ile birlikte sizlere kesintisiz hizmet verilmektedir.ABD Uçak Kargo hizmeti ile gönderiniz teslim olduktan sonra sizlere en kısa sürede teslim bilgisini ister mail ister telefon ile bilgi verilmektedir.
ABD uçak Kargo gün içerisinde gideceği bölgeye günde 1-2 kez uçak kargo servisi bulunmaktadır.ABD Uçak Kargo ile göndereceğiniz gönderinizi numune ise en geç 14:00 kadar ofisimize bırakmanız gerekir yada daha önceden arayıp adresinize araç gönderilmesini talep edebilirsiniz.
ABD uçak Kargo ile göndereceğiniz zarf, paket, koli, ebatlı veya hacimli her türlü gönderinize göre fiyatları değişmektedir.ABD Uçak Kargo ile koli ebatlarınızı en/ boy/ yükseklik baz alınarak hesaplanmaktadır.Numune gönderimlerinde adrese teslim için ekstra bir masraf alınmaz ücretsiz bir şekilde adrese teslimatı gerçekleşir.. ABD uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek olan gönderinize Express ve ekonomik olarak iki farklı teslimat süreli olacak şekilde fiyat verilir.
ABD uçak Kargo ile göndereceğiniz paketin aynı gün çıkış ile yapabilmesi için gönderinizin hazır olduğunda müşteri temsilcilerimize önceden bilgi vermeniz dahilinde İstanbul içinde en gec 1-2 saat içinde adresinizden alınır.Hızlı bir şekilde hava alanına gelecek olan kuryemiz anında işlemlerini yaptıktan sonra uçağa yerleştirilir ve gideceği ülkeye hareket eder.ABD Uçak Kargo hakkında bilgi almak için thyucakkargom.com. adresimizden bilgi alabilirsiniz.
ABD UÇAK KARGO NUMUNE GÖNDERİMİ ;
Yedek parça,tekstil.inşaat malzemesi,kişisel eşya, aksesuar vb. gönderilerinizi 150 kg ya kadar numune olarak çıkış yapılabilir.
Numune gönderilerinde gidecek olan malzemeler proforma ile çıkış yapar proforma da ürünlerin ayrıntılı bilgileri ve gerçek değerleri yansıtılması gideceği ülke gümrüğünde malınızı rahat çekmenizi sağlar.
Numune gönderilerinde türkiyeden çıkışda herhangi bir gümrük işlemi yapılmaz gidecek olan ürün gümrüksüz bedelsiz olarak gönderilir fakat gönderilen ülke gümrüğünde alıcıya gümrük masrafı çıkartılabilir ve bundan taşıma firması sorumlu değildir tamamen ülke gümrüğünün oradaki alıcıya çıkardığı masrafdır.
ABD İHRACAT GÖNDERİMİ;

Abd uçak kargo ile ihracat gönderileriniz için özellikle ağır tonajlı yüklerde önceden rezervasyon yapılması daha sağlıkdır.Aksi taktirde uçaklarda yer kalmaması durumu ile karşılaşabilirsiniz.Abd uçak kargo ihracatlarında Türk havayollarının tüm (IATA ) acenteleri ile direkt olarak iş birliği içerisindeyiz.

İlk defa ihracat yapılacak ise Gümrük idaresine ve ihracatçılar birliğine kayıt olunması şarttır.Gerek ihracatçı gerekse ithalatçının bulundukları ülke kanunlarına göre bu yetkiye sahip olmaları ihraç ve ithalat belgelerinin bulunması gerekir. ( Türkiye deki firma için ihraç karşı ülke için ithalat belgeleri..)

ABD uçak kargo ile kimyasal madde gönderimi ;

ABD UÇAK KARGO hizmeti ile göndermek istediğiniz şampuan,bitkisel yağlar,hammadde,oda parfümü,esans vb.. gönderilerin
yurtdışına çıkış yapılabilmesi için sizden msds belgesi istenir ve istenilen msdsi üretici firmadan temin edebilirsiniz.
ABD UÇAK KARGO ile kimyasal gönderim için taşıyıcı ve gönderici konu hakkında gerekli bilgiye sahip olmalıdır.
Gönderilerinizin asıl içeriğini gizli beyan ederseniz ( yanlış bilgi ) etiketlendirme ve paketleme ona göre yapılır ve aksi bir durumda
insan hayatı ve emniyetini de riske atmış olursunuz.

MSDS (GBF) Formu içeriği Nedir?
Kimyasal maddelerin kullanımı ve depolanması sırasında oluşabilecek İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği risklerini ortadan kaldırmaya yönelik çalışmaların önemli bir parçasını oluşturan ve kullanıcıyı doğru ve yeterli düzeyde bilgilendirmek amacıyla hazırlanan, ilgili kimyasal maddelerin tehlike ve riskleri ile diğer bilgileri içeren dokümanlara Malzeme Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) adı verilir.

Gizli tehlikeli madde taşıması altında giden bazı örnekler ;

Makine parçası ( İçerisinde yağ, Sıkıştırılmış gaz, yapıştırıcı madde olabilir)
Yakıt ( İçerisinde madde kendiliğinden yanıcı özelliğe sahip olabilir)
En eşyaları ( Çamaşır suyu, deterjan,Çakmak kibrit aseton yapıştırıcı gibi maddeler içerebilir. )
Laptop yada cep telefonu ( Pil içerir )
Silindir ( Sıkıştırılmış gazlar içerebilir )

ABD UÇAK KARGO İLE GIDA GÖNDERİMİ:
ABD UÇAK KARGO ile sertifikası olan gıda ürünlerini korunaklı bir şekilde çıkışını yapıyoruz.Gıda sertifikasını üretici firma ile iletişime geçip temin edebilirsiniz.
Dondurulmuş ürünler de numune gönderimini abd uçak kargo olarak kuru buz( Kimyasal madde içerik olduğu için) ile kabul etmiyoruz.

ABD UÇAK KARGO
ABD UÇAK KARGO

YURTDIŞI UÇAK KARGO ÜCRETLERİ:
Yurtdışı hava kargo gönderilerinizin ücretlendirmesi göndermiş olduğunuz kolilerin en x boy x yükseklik ölçüsü ve ağırlığı baz alınarak yapılır.

Kargo ücretlendirme : en boy yükseklik  %5000 çıkan sonuç kargonun ağırlığından fazla ise hacim dikkate alınır.
ABD UÇAK KARGO  ile tüm eyaletlere hizmet veriyoruz:

Florida uçak kargo
Kaliforniya uçak kargo
Hawaii uçak kargo
Teksas uçak kargo
Alaska uçak kargo
New york uçak kargo
Alabama uçak kargo
Arizona uçak kargo
New jersey uçak kargo
Pensilvanya uçak kargo
Colorado uçak kargo
Michigan uçak kargo
Kansas uçak kargo
Lowa uçak kargo

Uçak Kargo

Uçak Kargo

 

Uçak Kargo  servisimiz ile aciliyeti olan yurtiçi gönderileriniz adresinizden alınıp karşı taraf da da aynı şekilde adrese teslim edilecektir. Hava kargo hizmeti yurtiçinde ilçeler arası farklılık göstermekle birlik de servis süresi 5 saat sürmektedir.Havaalanı olmayan illerde ise uçak kargonuz gideceği şehire en yakın havalimanına gönderilir.Sonrasında kargonuz kargo ekiplerince alınır ve ağırlığına göre moto kurye,binek araç yada kamyon ile varış şehrine doğru hızla harekete geçilir.

Yurtiçi canlı hayvan  kargo ;

kargo servisimiz genel kargo gibi canlı hayvan  kargo olarak da tüm şehirlere hizmet vermekteyiz.
kargo ile göndermek istediğiniz evcil hayvanınızı işinde uzman arkadaşlarımız en iyi şekilde sahibine ulaştırmayı hedefler.Kesinlikle uyutma yada sakinleştirici etkisi olan ilaç verilmez.
Dikkat edilmesi gereken unsurlar ;
Evcil hayvanınızın 2 aylık dan büyük olması
Aşı karnesi ve kimliğinin bulunması
Ayak da rahat durabileceği taşıma kabının olması

Yasaklı köpek cinleri;
– Pitbull terrier
– Bandog
– Mastiff
– Rottweiller
– Japanese tosa
– Bull terrier gibi saldırgan ve acil bir durum olduğunda müdehalesi mümkün olmayan köpeklerin taşınması havayolu tarafından kabul edilmez.
Yurtdışı  kargo:

Yurtdışı kargo da tüm ülkelere hizmet vermekdeyiz. Avrupa da tüm ülkelere ertesi gün kargo teslimatımız mevcut.Uçak kargo teslimat süreleri yurtdışında ülkeler arasında değişkenlik göstermektedir.Express ve ekonomik olarak iki farklı şekilde uçak kargo servisinden faydalanabilirsiniz.Numune kargolarınız adresinizden alınıp adrese teslim edilir.

Uçak kargo
Uçak kargo

Express  kargo : Acil gitmesi gereken kargolarınızda tercih etmeniz gereken bir servistir.
Ekonomik  kargo ; Teslim süresi birkaç gün daha fazla süren taşıma masrafı daha düşük olan gönderim şeklidir.

Yurtdışı kimyasal madde uçak kargo gönderimi ;

Uçaklar belli bir basınç ile gittiği için bazı kimyevi maddeler alevlenme yapabilir ve uçakdaki yolcuların emniyetini riske atabilir.Tüm kimyasal maddelerin msds evrağı vardır ve tedarikci firmadan istenir.Havayolu msds raporunu inceler ve un kodu uçuş için uygun ise alınır yada alınmaz.

Yurtdışı gıda uçak kargo gönderimi;

Yurtdışına göndermek istediğiniz gıda ürününün öncelikle gıda sertifikasını tarafımıza iletmeniz gereken.Üretici firmadan tedarik edebilirsiniz.

Diğerlerinden Farklıyız

Biz iş aynı hizada özel depolama çözümleri sunmak değil, aynı zamanda, yerine getirilmesini içeren yönetimi, paketleme, özel sarma, ulaşım, lojistik destek, özelleştirilmiş lojistik süreç, tedarik zinciri yönetimi, dağıtım döndüren diğer depolama hizmetleri bir dizi sağlamak yapmak değil, sadece , envanter kontrolü, kapı-kapı ulaşım, almak ve işlemleri, çapraz dok dağılımı, etiketleme, sıcaklık kontrollü depolama çözümleri, gıda sınıfı tesisleri, vb paketi.

Lojistik Uzman ekibimiz sizinle danışmak ve inceden iş gereksinimlerini anlamak ve özel doğru iş gereksinimlerine uyacak şekilde özel bir depolama ve lojistik süreci ile gelirdi. Bu maliyetleri aşağı kesim ve karlılığı artırmada yardımcı olacaktır. Sadece bizim depolama hizmetleri yapmak faydaları müşteriler ve pazar itibar işiniz için bir büyüme odaklı bir ortam yaratmak ve geliştirmek istiyorum net kar, aktarılmasını olacağını, maliyeti kısmak istiyorum.

Apart düzenli depolama hizmetleri, biz kendi iş, sipariş karşılama, paketleme, montaj ve paketleme gereksinimleri ile onlara yardım etmek katma müşteriye özel hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bizim lojistik ve depolama araçları ve ekipmanları state-of-the-art ve bugüne kadar mevcut depolama hizmetleri en iyi şekilde sunmak. Biz, ileri teknolojiler ve süreçler ile depolar yükseltmeye devam ve kullanılabilir olduğunda, müşterilerimize gelişen lojistik pazarından yararlanmak mümkün olduğundan emin olmak için. Bizim depolama hizmetleri sizin için hayırlı olmasını ve hayal kırıklığına olmayacaktır emin olabilirsiniz nasıl ayrıntıları öğrenmek için bugün depolama ve lojistik uzmanları danışın.

Logistic service providers would understand your business

Lowering costs and outsourcing logistics would lead to lowering the overhead costs associated with maintaining a fleet of carriers, manpower on company’s payroll, warehousing maintenance and related taxes, processing charges, equipment costs, cross docking expenses, and so on. With such load taken off the shoulder of the company, it can focus on other important aspects of the business and provide better products and services to end users.

Read More

Moving freight is a tough task that needs experience and expertise

While, many companies choose to have its own fleet of trucks for moving freight and load, it can prove to be expensive as a whole for the company. This is because buying a fleet of trucks, maintaining it, hiring numerous staff for its smooth operation, having technicians available round the clock, getting approval and licenses, designing logistic routes, maintaining smooth process, meeting deadlines, and so on, can not only increase the operational costs of the company, but can also prove to be a burden in the long run.

Read More