Uçak Kargo

Uçak Kargo

 

Uçak Kargo  servisimiz ile aciliyeti olan yurtiçi gönderileriniz adresinizden alınıp karşı taraf da da aynı şekilde adrese teslim edilecektir. Hava kargo hizmeti yurtiçinde ilçeler arası farklılık göstermekle birlik de servis süresi 5 saat sürmektedir.Havaalanı olmayan illerde ise uçak kargonuz gideceği şehire en yakın havalimanına gönderilir.Sonrasında kargonuz kargo ekiplerince alınır ve ağırlığına göre moto kurye,binek araç yada kamyon ile varış şehrine doğru hızla harekete geçilir.

Yurtiçi canlı hayvan  kargo ;

kargo servisimiz genel kargo gibi canlı hayvan  kargo olarak da tüm şehirlere hizmet vermekteyiz.
kargo ile göndermek istediğiniz evcil hayvanınızı işinde uzman arkadaşlarımız en iyi şekilde sahibine ulaştırmayı hedefler.Kesinlikle uyutma yada sakinleştirici etkisi olan ilaç verilmez.
Dikkat edilmesi gereken unsurlar ;
Evcil hayvanınızın 2 aylık dan büyük olması
Aşı karnesi ve kimliğinin bulunması
Ayak da rahat durabileceği taşıma kabının olması

Yasaklı köpek cinleri;
– Pitbull terrier
– Bandog
– Mastiff
– Rottweiller
– Japanese tosa
– Bull terrier gibi saldırgan ve acil bir durum olduğunda müdehalesi mümkün olmayan köpeklerin taşınması havayolu tarafından kabul edilmez.
Yurtdışı  kargo:

Yurtdışı kargo da tüm ülkelere hizmet vermekdeyiz. Avrupa da tüm ülkelere ertesi gün kargo teslimatımız mevcut.Uçak kargo teslimat süreleri yurtdışında ülkeler arasında değişkenlik göstermektedir.Express ve ekonomik olarak iki farklı şekilde uçak kargo servisinden faydalanabilirsiniz.Numune kargolarınız adresinizden alınıp adrese teslim edilir.

Uçak kargo
Uçak kargo

Express  kargo : Acil gitmesi gereken kargolarınızda tercih etmeniz gereken bir servistir.
Ekonomik  kargo ; Teslim süresi birkaç gün daha fazla süren taşıma masrafı daha düşük olan gönderim şeklidir.

Yurtdışı kimyasal madde uçak kargo gönderimi ;

Uçaklar belli bir basınç ile gittiği için bazı kimyevi maddeler alevlenme yapabilir ve uçakdaki yolcuların emniyetini riske atabilir.Tüm kimyasal maddelerin msds evrağı vardır ve tedarikci firmadan istenir.Havayolu msds raporunu inceler ve un kodu uçuş için uygun ise alınır yada alınmaz.

Yurtdışı gıda uçak kargo gönderimi;

Yurtdışına göndermek istediğiniz gıda ürününün öncelikle gıda sertifikasını tarafımıza iletmeniz gereken.Üretici firmadan tedarik edebilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir