İkarus Lojistik Olarak ülkenin en güvenilir ve uygun fiyatlı lojistik ve depolama hizmeti sağlayıcılarından biri olarak kabul ediliyor gurur duyuyoruz. Bir üçüncü taraf lojistik hizmet sağlayıcı olarak, kamyon hizmetleri, depolama hizmetleri, lojistik hizmetler ve diğer yardımcı hizmetler bir dizi içerir lojistik hizmetleri bir dizi, sivrilmek. Biz lojistik, depolama, dağıtım, kamyon ve tedarik zinciri yönetimi hizmetleri iş yıllık tecrübesi var ve bizim prim lojistik hizmetler ile kolaylık, güvenilirlik ve uygun maliyet ile müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

Hizmetlerimizin her düzeyde uzman ekibimiz bir uzman işgücünün güvenilirliğini ekler, bunları destekleyen yıllık tecrübesi var. Bu aynı zamanda kamyon hizmet veya ambarlama hizmetleri olsun, yanıt süresini aşağı kesim ve her zaman zamanında teslimat ve hizmet sunan bize yardımcı olur. Amacımız hizmetler ile işinizi olumlu bir fark yaratmak ve sizinle uzun vadeli bir ilişki kurmak olduğunu. Müşterilerimize bağlılığımız ekip çalışması, müşteri destek hizmetleri ve zaman zaman bizim lojistik süreci ve ekipman teknolojik yükseltmeleri yapmaya yatıyordu vurgu miktarına göre görülebilir.

Bizim biz hizmet tüm alanlarda deneyim ve verdiğimiz hizmet yelpazesi, bizi millet en kapsamlı lojistik servis sağlayıcılarından biri yapar. Ve, sürekli destek ve müşterilerimizin güven yardımıyla, biz oyunun başında kalmak hedefliyoruz ve alçakgönüllü yüzden. Bizim karmaşık sistemler, müşterilerimize 'iyi hizada lojistik çözüm sağlamak için bize yardımcı, son kullanıcılar için maliyetleri düşük tutmak için özenle tasarlanmış lojistik süreç, sanat lojistik araç ve gereçlerin durumu, en gelişmiş taşıyıcılar, özel uyarlanmış hizmetler ve özveri gereksinimleri. Biz sitemizde sizleri ağırlamaktan ve lojistik ihtiyaçları için lojistik uzmanları ile istişare rica ve yapılan getting emin.

Biz lojistik, depolama, dağıtım, kamyon ve tedarik zinciri yönetimi hizmetleri iş yıllık tecrübesi var ve bizim prim lojistik hizmetler ile kolaylık, güvenilirlik ve uygun maliyet ile müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

deneme hakkımızda