ABD UÇAK KARGO

ABD UÇAK KARGO  ile dünyanın 254 ülkesine en hızlı şekilde uçak kargo ile kapıdan kapıya teslimat yapılmaktadır.Zarf, koli, ebatlı, hacimli gibi gönderilerinizi haftanın 7 günü 24 saat uzman personelimiz ile birlikte sizlere kesintisiz hizmet verilmektedir. ABD UÇAK KARGO hizmeti ile gönderiniz teslim olduktan sonra sizlere en kısa sürede teslim bilgisini ister mail ister telefon ile bilgi verilmektedir.

ABD uçak Kargo gün içerisinde gideceği bölgeye günde 1-2 kez uçak kargo servisi bulunmaktadır.ABD Uçak Kargo ile göndereceğiniz gönderinizi numune ise en geç 14:00 kadar ofisimize bırakmanız gerekir yada daha önceden arayıp adresinize araç gönderilmesini talep edebilirsiniz.
ABD uçak Kargo ile göndereceğiniz zarf, paket, koli, ebatlı veya hacimli her türlü gönderinize göre fiyatları değişmektedir.ABD Uçak Kargo ile koli ebatlarınızı en/ boy/ yükseklik baz alınarak hesaplanmaktadır.Numune gönderimlerinde adrese teslim için ekstra bir masraf alınmaz ücretsiz bir şekilde adrese teslimatı gerçekleşir.. ABD uçak kargo servisi ile kapıdan kapıya gidecek olan gönderinize Express ve ekonomik olarak iki farklı teslimat süreli olacak şekilde fiyat verilir.

ABD uçak Kargo ile göndereceğiniz paketin aynı gün çıkış ile yapabilmesi için gönderinizin hazır olduğunda müşteri temsilcilerimize önceden bilgi vermeniz dahilinde İstanbul içinde en gec 1-2 saat içinde adresinizden alınır.Hızlı bir şekilde hava alanına gelecek olan kuryemiz anında işlemlerini yaptıktan sonra uçağa yerleştirilir ve gideceği ülkeye hareket eder.ABD Uçak Kargo hakkında bilgi almak için thyucakkargom.com. adresimizden bilgi alabilirsiniz.

ABD UÇAK KARGO NUMUNE GÖNDERİMİ ;
Yedek parça,tekstil.inşaat malzemesi,kişisel eşya, aksesuar vb. gönderilerinizi 150 kg ya kadar numune olarak çıkış yapılabilir.
Numune gönderilerinde gidecek olan malzemeler proforma ile çıkış yapar proforma da ürünlerin ayrıntılı bilgileri ve gerçek değerleri yansıtılması gideceği ülke gümrüğünde malınızı rahat çekmenizi sağlar.
Numune gönderilerinde türkiyeden çıkışda herhangi bir gümrük işlemi yapılmaz gidecek olan ürün gümrüksüz bedelsiz olarak gönderilir fakat gönderilen ülke gümrüğünde alıcıya gümrük masrafı çıkartılabilir ve bundan taşıma firması sorumlu değildir tamamen ülke gümrüğünün oradaki alıcıya çıkardığı masrafdır.

ABD İHRACAT GÖNDERİMİ;

ABD UÇAK KARGO  ile ihracat gönderileriniz için özellikle ağır tonajlı yüklerde önceden rezervasyon yapılması daha sağlıkdır.Aksi taktirde uçaklarda yer kalmaması durumu ile karşılaşabilirsiniz.Abd uçak kargo ihracatlarında Türk havayollarının tüm (IATA ) acenteleri ile direkt olarak iş birliği içerisindeyiz.

İlk defa ihracat yapılacak ise Gümrük idaresine ve ihracatçılar birliğine kayıt olunması şarttır.Gerek ihracatçı gerekse ithalatçının bulundukları ülke kanunlarına göre bu yetkiye sahip olmaları ihraç ve ithalat belgelerinin bulunması gerekir. ( Türkiye deki firma için ihraç karşı ülke için ithalat belgeleri..)

ABD uçak kargo ile kimyasal madde gönderimi ;

Amerika uçak kargo hizmeti ile göndermek istediğiniz şampuan,bitkisel yağlar,hammadde,oda parfümü,esans vb.. gönderilerin
yurtdışına çıkış yapılabilmesi için sizden msds belgesi istenir ve istenilen msdsi üretici firmadan temin edebilirsiniz.
Abd uçak kargo ile kimyasal gönderim için taşıyıcı ve gönderici konu hakkında gerekli bilgiye sahip olmalıdır.
Gönderilerinizin asıl içeriğini gizli beyan ederseniz ( yanlış bilgi ) etiketlendirme ve paketleme ona göre yapılır ve aksi bir durumda
insan hayatı ve emniyetini de riske atmış olursunuz.

MSDS (GBF) Formu içeriği Nedir?
Kimyasal maddelerin kullanımı ve depolanması sırasında oluşabilecek İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği risklerini ortadan kaldırmaya yönelik çalışmaların önemli bir parçasını oluşturan ve kullanıcıyı doğru ve yeterli düzeyde bilgilendirmek amacıyla hazırlanan, ilgili kimyasal maddelerin tehlike ve riskleri ile diğer bilgileri içeren dokümanlara Malzeme Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) adı verilir.

Gizli tehlikeli madde taşıması altında giden bazı örnekler ;

Makine parçası ( İçerisinde yağ, Sıkıştırılmış gaz, yapıştırıcı madde olabilir)
Yakıt ( İçerisinde madde kendiliğinden yanıcı özelliğe sahip olabilir)
En eşyaları ( Çamaşır suyu, deterjan,Çakmak kibrit aseton yapıştırıcı gibi maddeler içerebilir. )
Laptop yada cep telefonu ( Pil içerir )
Silindir ( Sıkıştırılmış gazlar içerebilir )

ABD UÇAK KARGO İLE GIDA GÖNDERİMİ:
Abd uçak kargo ile sertifikası olan gıda ürünlerini korunaklı bir şekilde çıkışını yapıyoruz.Gıda sertifikasını üretici firma ile iletişime geçip temin edebilirsiniz.
Dondurulmuş ürünler de numune gönderimini abd uçak kargo olarak kuru buz( Kimyasal madde içerik olduğu için) ile kabul etmiyoruz.

YURTDIŞI UÇAK KARGO ÜCRETLERİ:
Yurtdışı hava kargo gönderilerinizin ücretlendirmesi göndermiş olduğunuz kolilerin en x boy x yükseklik ölçüsü ve ağırlığı baz alınarak yapılır.

Kargo ücretlendirme : enxboyxyükseklik %5000 çıkan sonuç kargonun ağırlığından fazla ise hacim dikkate alınır.
ABD Uçak Kargo ile tüm eyaletlere hizmet veriyoruz:

Florida uçak kargo
Kaliforniya uçak kargo
Hawaii uçak kargo
Teksas uçak kargo
Alaska uçak kargo
New york uçak kargo
Alabama uçak kargo
Arizona uçak kargo
New jersey uçak kargo
Pensilvanya uçak kargo
Colorado uçak kargo
Michigan uçak kargo
Kansas uçak kargo
Lowa uçak kargo